Андрій Мацкевич про роботу організатора в Луцьку

Андрію, ти один з найактивніших жителів міста. Тебе добре знають як організатора, рекламщика. Чим ще займаєшся?

Я себе не назва в би «найактивнішим», тому що я просто займаюся тим, що мені подобається і що, я думаю, роблю на хорошому рівні, ну як мінімум стараюся. Кожен новий концерт, захід, рекламний проект – це новий досвід і врахування помилок, щоб далі не робити їх. Крім вище перерахованого, зараз хочу себе спробувати ще в двох напрямках, про які нажаль я не можу наразі говорити, так як є певні домовленості із спонсорами та партнерами, що до запуску проекту ми не будемо розголошувати це.

Що з цього всього вважаєш своєю основною роботою?

В мене нема основної і неосновної роботи. Тому що якщо ти щось важаєш не головним – то всерівно до цієї роботи не будеш відноситися з повною віддачою. А я хочу робити все якнайкраще і якісно.

Розкажи про Наш Луцьк Лайф. Чим зараз займається твоя команда?

Якщо говорити про Наш Луцьк Life, то там всі рівні і кожен може висловлювати і напрявляти роботу груп у соцмережах. Планів багато, але як завжди у наших реаліях – з 100% до завершального етапу доходить тільки 5-7%. Наразі ми думаєм як ці групи зробити більш цікавими для жителів та гостей міста.

Ти вже організував багато концертів. З ким із гуртів сподобалося працювати найбільше?

З кожним гуртом є своя специфіка роботи і свої нюанси, котрі подобаються. Якщо з останніх то це напевно – Notes (Дніпро), Без Обмежень (Ужгород-Київ), Rahis (Білорусь).

А загалом тобі подобається музика гуртів, яких ти запрошуєш до Луцька?

Я взагалі слухаю різнопланову музику і в кожному гурті чи виконавці знаходжу чи пісню чи напрям музики, який мені більш довподоби…

Знаю, що в тебе в планах є багато гуртів, які хочеш привезти в Луцьк. Для декого з них вже навіть є афіші, з деким лише ведуться перемовини. Як думаєш, який з цих запланованих концертів буде найбільш очікуваним і найбільш вдалим?

Думаю що всі концерти будуть вдалі і цікаві. Але так як більшість з цих і інших гуртів будуть вперше в Луцьку – то тут прогнозувати важко. Час все покаже.

Окрім нашого міста твоя команда також організовує концерти по інших містах Західної України. З якими містами працюєте найбільше? Чи відрізняється публіка, яка ходить на концерти в Луцьку, від публіки інших міст?

Ну цього року я вирішив, що потрібно працювати командою (тобто розширити склад NLL PROMO GROUP, доповнивши її цілеспрямованими та енергійними людьми) і в інших містах, тим самим знайомити з гуртами не тільки нашу міську публіку а й з інших міст. Наразі вже організовували концерти у Львові та Рівному. Дуже скоро ще будуть у Житомирі, Тернополі, Хмельницьку, Вінниці та Дніпрі.

Часто в Луцьку ставлять дешевшу ціну на квиток, ніж у інших містах. Як думаєш, чим це зумовлено?

Тут все просто. В луцьку велика конкуренція серед організаторів та закладів. Є багато міць де можна організувати концерти з хорошою апаратурою. В інших містах є багато перепон для цього: нема площадок для концертів, апаратури, реклами і т.д. і це все впливає на ціну, тому що оренда зараз дуже багато коштів бере.

Гурти, з якими ти працюєш, часто дарують тобі подарунки. На скільки я розумію, зазвичай це футболки і різноманітний мерч. Що ще цікавого тобі дарували?

Ну зазвичай це диски з афтографами гуртів. Але бувають і футболки, афішки, постери і інший мерч. В мене вже за 3 роки роботи є така собі міні-колекція дисків та футболок. З незвичайного в принципі нічого такого не дарили, хіба що білоруську настоянку один з гуртів.

Знаю, що свого часу ти працював з деякими арт-директорами різних закладів міста. З ким подобалося працювати найбільше?

А чому в минулому часі ? Я і досі працюю з багатьма з них. Я не хотів би виокремлювати когось окремо, тому що в Луцьку дуже легко працювати з арт-директорами, бо вони всі таким чи іншим чином були чи є пов’язані з музикою і розуміють потребності гуртів та організаторів.

А ти не думав сам стати арт-директором якогось закладу? Якщо так, то в якому закладі тобі хотілося б працювати найбільше і що цікавого ти міг би їм запропонувати?

Дуже часто в мене приходить така думка, але нажаль наразі пропозицій таких які б підходили б мені не надходило. Хтів би напевно більше працювати в якомусь пабі чи барі, де є можливість оранізовувати концерти і власники відкритті до нових ідей.

Знову повернемося до гуртів. Ти часто з ними працюєш, слухаєш українську музику, розумієшся на цьому. То які українські музичні команди ти міг би виділити? Назви ТОП-5 українських гуртів від Андрія Мацкевича.

Без Обмежень, Був’є, О.Торвальд, Фліт, Ролікс

 

З ким ти хотів би почитати інтерв’ю?

Однозначно з Валерієм Стернійчуком. Думаю він може багато чого цікавого розказати про те як він мене «привів» в організаторський та рекламний бізнес, як то кажуть «за ручку» і дав ті ази в роботі, котрі допомогли мені.