Березів Бандер Фест — проведи своє літо яскраво!

Хочеш провести своє літо яскраво? Тоді “Березів Бандер Фест” – це саме те, що ти шукаєш! Море позитиву та якісної музики, неймовірна краса Карпат та лише найкращі емоції!

Все це чекає тебе влітку на одному з найкращих музичних фестивалів країни. Майстер-класи, виступи народних колективів, розваги, дитячий пісенний конкурс, виступи молодих українських гуртів та гігантів української музики. А ще на “Березів Бандер Фест” на вас чекатимуть яскраві музичні сети від кращих діджеїв України.

Серед оголошених учасників: гурти Morphine Suffering, KetO, Сокира Перуна, ЗАЛІЗНИЙ ХРЕСТ, Друже Музико, ФІРА, GREEN SILENCE, ЛТК (Львіський Танцювальний Клуб), Патроничі, Біла Вежа, ГУЦУЛИ та інші.

hYUOrmEWBhw

“Березів Бандер фест” – це етнофестиваль в патріотичному дусі. Тут ви зможете не лише насолодитися якісною українською музикою, а й гарно відпочити, насолоджуючись чарівною красою Карпат. Тут ви зможете відірватись на повну під українську музику в незвичному місці, а саме: в мальовничих Карпатах, пожити в горах в сформованому наметовому містечку на свіжому гірському повітрі, взяти участь в екскурсіях визначними стежками воїнів УПА, помилуватись краєвидами Карпат, взяти участь у вишколі від провідних воїнів нашого сьогодення ВО “Тризуб”, покататись на конях, взяти участь в інших розвагах та майстер-класах.

JQjuwyPmyoA

Квитки тут:
https://www.concert.ua/ua/eventpage/bereziv-bander-fest
http://vk.com/id127808217 м.Київ
http://vk.com/vasil_arsenych м. Коломия
http://vk.com/vitaliy_romanchych м. Коломия
http://vk.com/nazar7775 м. Тернопіль
http://vk.com/id59854756
http://vk.com/id56179967 м. Рівне
http://vk.com/vadya_kovel м. Одеса
http://vk.com/vankavstanka м. Луцьк, м. Ковель
http://vk.com/liman_andrew м. Вінниця

“Березів Бандер Фест” – це ТВОЄ літо!