«Хочемо щоб наша музика торкалася сердець», – гурт Mountain Breeze

Нещодавно у рамках туру містами України до Луцька завітали учасники шоу Х-Фактор, хлопці, яких оцінили самі Neighbourhood, молода команда з міста Полава – гурт Mountain Breeze.

Інтернет-журнал «Лампа» поцікавився, як живеться хлопцям після Х-Фактору, поспілкувалися про авторську музику, цьогорічних представників України на Євробаченні, плани на майбутнє, творчість, фанатів…

Як вам наше місто? Встигли його роздивитися?

Ми не встигли погуляти містом, але багато чули про нього, про ваш замок… Тут немає  метушні, але місто не мертве. Воно розвивається. В закладах багато людей. Луцьк – це живе місто, тут щасливі люди, всі на позитиві.

Розкажіть про вашу участь у шоу Х-фактор. Чи очікували ви, що дійдете так далеко?

Не очікували, звісно. Спочатку, коли ми прийшли на кастинг, були розгублені, але виступили, нам сказали чотири «так». Це було дуже круто. В тренувальному таборі ми з кожним проходженням далі все більше вірили у свої сили. Бачили, скільки гуртів не пройшло, розуміли, що відстаємо по досвіду, але все ж проходили далі. Певно іншим гуртам це не було так потрібно, як нам. Тому ми пройшли. Ми дуже старалися, але не очікували, що будемо в трійці.

До Х-фактору у вас були якісь концерти. Чим відрізняються звичайні «живі» виступи від виступу на шоу, яке транслюють у прямому ефірі?

Барабанщик. Так. Є велика різниця. На шоу треба грати на камеру, дивитися в різні точки у різний час. А на концерті ти просто йдеш у відрив.

Зараз у вас є вже фанати, які постійно ходять на ваші концерти? Можливо хтось їздить з вами в тур?

Так, є. Навіть сьогодні тут будуть дівчата, які об’їздили з нами всі міста. Одна з Одеси – була на концерті в Полтаві, у Львові. Ми спілкуємося зі всіма. Нам дуже приємно, що є люди, які стежать за нашою творчістю. Часто нам пишуть, що чекають в інших містах, у тих, де ми не робимо тур. Це також дуже приємно.

У турі ви граєте не лише кавери, а й свої авторські композиції. Які пісні краще сприймає публіка?

Всі чекають авторську музику. Кавери круто, але хочуть чути наші пісні. Тому після туру ми відразу займемося записом пісень. Спочатку випустимо сингли, а потім і альбом. Перший сингл можна чекати десь у квітні, альбом пізніше, точно поки не можемо сказати коли.

Розкажіть про історію з гуртом Neighbourhood. Як сталося так, що вони почули вашу музику? Які емоції у вас були, коли почули їхній відгук?

Ми записували кавери на різні пісні та заливали їх на YouTube. Коли дізналися, що нас оцінили Neighbourhood – були в шоці. Одного разу прийшло повідомлення – подивіться це відео… Це був відеосалон, де закордонні музиканти світового масштабу оцінюють роботи українських, російських гуртів. Там вони й оцінили нас. Гарно відізвалися про кавер, сказали, що круто звучить, фірмово, що ми класно граємо та співаємо. Це було одне з перших наших досягнень. Ми від радості просто скакали по кімнаті!

Яку музику слухаєте у вільний час?

Різну. Серед спокійних – Ed Sheeran, Twenty One Pilots. Серед Українських – O.Torvald любимо. Загалом слухаємо все. І легку музику, і важчу, часом і реп. Дивимося Versus. З кожним стилем можна почерпнути щось нове, а потім це можна використати у своїй творчості. Коли слухаєш різну музику – розширюється світогляд, тоді й твоя музика стає унікальною.

А на кого орієнтуєтеся у творчості?

Є молоді хлопці – британці, гурт The Vamps. Ми з них починали. Вони самі кайфують на сцені, відриваються. І Twenty One Pilots – їх всі знають. На Х-факторі в останньому ефірі ми виконували їхню пісню.

А які відчуття, коли переспівуєш улюбленого виконавця?

Ми дуже хотіли, навіть не очікували, що буде така можливість. Бо на шоу не завжди можна співати те, що ти хочеш. Але це було дуже круто. Це був однин з найяскравіших наших номерів на Х-факторі.

А що скажете про O.Torvald як представників від України на цьогорічному Євробаченні?

Ми з самого початку вболівали саме за них, піарили їх у наших соцмережах. Нам подобається не тілкьти музика O.Torvald , а й сам Женя Галич, до того ж – це наш земляк.

O.Torvald справді варті того, щоб представляти Україну, вони йшли до цього багато років. Таку подачу ми не бачили від жодного учасника! Певно, буде важко виграти конкурс вдруге, але ми віримо, що все вийде. Головне – достойно представити нашу країну.

А себе бачите колись учасниками Євробачення?

Так, ми дуже цього хочемо. Ми будемо рости професійно і з часом прийдемо до того моменту, коли і в нас буде шанс представляти Україну на Євробаченні.

Ми хочемо своєю музикою надихати. Ми не граємо, щоб нас любили мільйони, ми хочемо щоб нас слухали, щоб розуміли, що на нашому місці може бути кожен, якщо буде розвивати свої таланти. Нам приємно, коли кажуть, що завдяки нам хтось почав грати на гітарі чи малювати.

Наша авторська музика про різне – ми тільки почали писати, але хочемо, щоб тексти були зі смислом. Не про любов, як пишуть всі, не про різні поверхневі речі, а про вибір, про мрії. Хочемо, щоб наша музика торкалася сердець людей.