Купити квартиру в Луцьку: як зробити правильний вибір?

Серед великої кількості квартир у новобудовах та вторинному ринку часом важко зробити правильний вибір. Покупка житла для вашої сім’ї – це важливе рішення, тому до цього питання варто підійти серйозно.

Для початку варто визначитися, яка саме квартира вас цікавить – зі вторинного ринку чи у новобудові. Кожен з цих варіантів має свої плюси та мінуси. Наприклад, купуючи квартиру на вторинному ринку, ви можете відразу познайомитися з сусідами, вияснити хто живе поряд. Швидше за все, що біля таких будинків вже є налагоджені комунікації – транспортна розв’язка, дитсадки, школи, магазини тощо. Але часто у старих будинках вам можуть трапитися сусіди-наркомани чи алкоголіки, поламані ліфти, несправні труби чи електропроводки. Таких недоліків може бути вдосталь.

Купити квар тиру у новобудові – це, звісно вигідніше, адже забудовничи часто пропонують різноманітні акції та знижки. Тому ви можете купити кваритру з однаковою площею значно дешевше, ніж на вторинному ринку. Проте варто звернути увагу на те, що навіть якщо новобудова вже здана, ймовірність того, що сусіди будуть робити ремонти роками дуже висока. Таким чином, ви не зможете стовідсотково захистити себе від шуму.

Але переваг у новобудовах значно більше. Сучасні житлові комплекси будуються з урахуванням усіх потреб майбутніх жителів. Наприклад, будівельна компанія «Маневичіагробуд» у своїх ЖК виділяє спеціальні місця під магазини, фітнес-центри, салони краси. Та й територію для будівництва обирають вигідну – поряд зі школами, дитсадками та іншими необхідними комунікаціями. А це, погодьтеся, важливо для багатьох мешканців будинку.

Так, наприклад, житловий комплекс «Австрійський Волинь» розташований у престижному районі міста на вулиці Єршова, 9б. Неподалік є магазини, відділення Нової Пошти, торгові центри, банк, кафе, ресторани, церква, школи, лікарня.

Також варто зазначити, що у будинках цього забудовника завжди налагоджені усі системи: нові зручні проводки та каналізація, автономне опалення з якісними котлами, лічильники на світло, воду та газ. Тепло в кватирі забезпечують також трьохкамерні металопластикові вікна, міцні та енергозберігаючі стіни.

Квартира у новобудові – це ще й можливість зробити хороший ремонт з нуля. Вам не потрібно буде здирати старі шпалери чи повністю перероблювати підлогу, адже нова сучасна стяжка та штукатурка дадуть змогу легко зробити стильний ремонт. Також більшість новобудов мають можливість перепланування квартири так, як зручно вам.

Окрім внутрішнього комфорту у ЖК «Австрійський Волинь» також потурбувалися й про зовнішнє оздоблення комплексу. Озеленення та освітлення, дитячі майданчики та додаткові декорації екстер’єру дозволять вашим дітям гарно проводити час, а вам забезпечать красивий вигляд з вікна.