Переваги дводверних моделей холодильників

Коли ми чуємо про дводверні холодильники, відразу виникає велика спокуса назвати їх холодильниками Side-by-Side. Насправді, не всі ті холодильники з двома дверима, які можна купити в магазині, гідні цієї назви. Посудіть самі. Практично кожен двокамерний холодильник має окремі дверцята для кожної камери. Але це ж не дозволяє називати його Side-by-Side? Чи означає це, що Side-by-Side – це холодильники з двостулковими дверцятами? І так і ні. Адже подібні двері є ще й у промислових холодильників, які можна назвати Side-by-Side лише з дуже великою натяжкою. Загалом, з дводверними холодильниками не все так просто, як може вам здатися. Але ми постараємося розібратися, що до чого. Для початку визначимося, навіщо взагалі звичайному побутовому холодильнику потрібно двоє дверей.

Якщо говорити про холодильники Side-by-Side, які ну дуже широкі, то наявність однієї великої двері робило б їх шалено незручними. Тільки уявіть, що кожен раз, коли ви будете заглядати в холодильник з тієї чи іншої причини, вам доведеться розкривати цей величезний шматок металу, який буде забирати купу простору на кухні. Погодьтеся, набагато зручніше відкрити лише половинку.

Знову ж, розглядаючи холодильники Side-by-Side, треба визнати, що двоє дверей в них допомагають організувати ваші продукти більш продуманим чином. Приміром, за правими дверима у вас будуть лежати овочі, а за лівими – фрукти. Відкриваючи ту чи іншу частину холодильника, ви отримаєте швидкий доступ до того, що вам необхідно.

З дитинства нас лякають тим, що холодильник не можна довго тримати відкритим. І в цих «страшилках» є чимала частка правди. Адже після відкриття холодильнику доводиться посилено працювати для відновлення потрібного рівня температури. Двоє дверей в цьому випадку є прекрасним способом захистити холодильник від перегріву. Відкриваючи одні дверцята, за якими знаходяться певні продукти, ви зберігаєте холод за тією камерою, яка знаходиться за іншими дверцятами.

Багато сучасних виробників побутової техніки випускають двостулкові холодильники. Часом це є просто дизайнерською примхою, проте частіше в цьому спостерігається реальна необхідність та велика кількість переваг, які можна отримати від конструкції такого типу. Але, наприклад, у холодильниках Sharp причиною до розробки подібних холодильників стало і те, і інше. Практичність та комфортне використання пристрою в домашніх умовах поєднано з цікавими і водночас лаконічними дизайнерськими рішеннями, які перетворюють звичайну побутову техніку в невід’ємну частину кухонного інтер’єру – як-от у моделях Sharp SJ-FS820VBK, Sharp SJ-F73PEBE чи Sharp SJ-FP760VBK. Якщо зовнішній дизайн вам вже припав до душі, то ознайомившись з технічними характеристиками ви просто не зможете відмовити собі у такій розкоші.