ТОП –10 молодих українських виконавців від Андрія Тимчука (ФлайzZzа)

Сьогодні пісні вітчизняного виробництва можна почути частіше, ніж кілька років тому, а конкуренція серед молодих гуртів постійно зростає. Хочете відкрити для себе щось нове? Тоді зверніть увагу на ТОП гуртів, які спеціально для NMJ підібрала людина, котра давно вариться в музичному котлі. Отож ТОП-10 українських молодих виконавців від учасника гурту “ФлайzZzа” Андрія Тимчука:

Я людина, котра досить шанобливо ставиться і досить ретельно стежить за українською музикою, шукає «свіжинки», збирає колекцію. Тому виділити лише кілька буде для мене важкувато. Я зазвичай часто зараз спостерігаю на різних інтернет-ресурсах, що мої колеги намагаються  виділити більш смурні та інтелектуальні гурти, наприклад, «Один в каное», «VivienneMort»…  Якась пішла така хвиля – Onuka, TheHardkiss та інші. Я ж люблю більш веселу, позитивну музику,  яка б “підзаряджала батарейочки”. Не буду сьогодні виділяти Тартак, Моторроллу, ТНМК, OtVinta, KozakSystem, MadHeads, The Вйо, Бумбокс, С.К.А.Й., Гуцул Каліпсо чи Роллікс, бо такі ватаги вам і так добре відомі. Зараз ми будемо говорити про молоді гурти.

триставісім

Щодо сучасних позитивчиків, то тут хотілося б порадити закарпатський  гурт «Триставісім». В принципі, «Триставісім» важкувато назвати молодими, як і декого з тих, кого перерахую нижче, – музиканти вже мають серйозний досвід за плечима. Приємно, що чувачки додають до свого музону закарпатський колорит, відповідні слова у текстах і т.ін., чим роблять свою музику унікальнішою.

лос колорадос

Тернопільська ватага «LosColorados» – теж козаки, котрі вміють потішити своїм позитивом. Свого часу, зашпіливши альбом чудових каверів, вони вистрелили і стали частими гостями на багатьох фестах і концертах. В тому числі і в Німеччині. Хоча, окрім каверів, у хлопців є багато власних крутих пісень.

Христина Соловій

Христина Соловій – це з більш “сопливих”, але тим не менш добрих і цікавих виконавців. Теж із закарпатським діалектом. І під патронатом Славка Вакарчука, кажуть.

RaggaSapiens

 

Ще обожнюю музику київського гурту «RaggaSapiens». Хлопці роблять музику схожу до Флайзівської, але по-своєму. Свого часу вони гарно засвітились у неті, але потім притихли. Зараз знову поновлюють свою роботу. Шкода, що поки зовсім обмаль інформації про них.

Вшистко

Гурт «Wszystko» зі Львова – це більше кавер-бенд. Проте ці музики мають свій, цікавий підхід до переспівів. Сподіваюсь, зовсім скоро почути, окрім аудіозаписів цих каверів, ще й їхні власні пісні в тому ж дусі.

етно хл

Гурт «EtnoXL» з міста Рівного – чудова суміш драйвового року та фольку. Пам’ятаю, як ледь сльози не навертались на їх концертах через те, що шкодуєш, що не така музика лунає в ефірах радіо та ТБ, а усіляке лайно, яке незаслужено туди пхають..

грін сайленс

Львівські «GreenSilence» валять справжній фірмовий диско-фанк, який дуже популярний у цілому світі, а в нас хлопці ледь кінці з кінцями зводять. Раджу пошукати і їх записи для своєї колекції.

дримбададзига

Фольк-рокова «ДримбаДаДзига» теж круто запалює на своїх концертах і має чудові аудіозаписи. Хотілося б, щоб ось такий сучасний етно-продукт їхав за кордон розповідати про Україну.

патроничі

Івано-Франківці з гурту «Патроничі» є, напевно, наймолодшими зі всіх перерахованих. Особливістю команди є патронат моїх друзів з гурту Фліт, які підказують, вчать, допомагають хлопцям робити якісний і файний український рок. Дівчаткам на їх концертах просто зриває дах 🙂

бандит

Львів’яни з гурту «Bandit» мають серйозну родзинку – свого Меладзе у колективі. Саме таке прізвище у їх вокаліста Давида. Чувачки теж переважно каверують, але і намагаються творити свій авторський крутий продукт. Одну з пісень для них написав ще Кузьма. Думаю, вони матимуть хороші перспективи, якщо більше приділять уваги своєму авторському матеріалу і не закинуть справу.

Я намагаюсь нові імена, які мене зацікавлюють, привозити в луцький «Кораблик», де ми даємо цим гуртам можливість себе показати, попрацювати на непоганій сцені з хорошим звуком і класною публікою. Перелік молодих чудових музикантів можна дізнатися на нашому сайті  «Кораблика», на наших сторінках в соцмережах. В нас, в Україні, є велика кількість гуртів, яких можна підтримувати та насолоджуватись. Зрештою, від культурного рівня у великій мірі залежить наша стратегія, як держави, цінність один одного і подальші перспективи. Адже, як кажуть, яка музика лунає на вулицях ваших міст, таку ситуацію в країні ви і маєте. Поки ж замість сучасних українських пісень більше лунає тюремний блатняк. На жаль..

Вірю, що рано чи пізно все зміниться на краще! 😉