ТОП-5 клубних фоторафів Луцька

Для одних фотографія – розвага, для інших – робота. У сьогоднійшньому ТОПі йтиме мова про людей, які ходять у клуби, кафе та на різноманітні вечірки не задля розваги.

Спеціально для вас – підбірка найкращих клубних фотографів міста Луцька.

Станіслав Трофимчук

17 серпня 1995

Вперше познайомився з фотомистецтвом Стас більше 7 років тому. Все почалося з того, що колись брат показав йому, як можна простим домашнім цифровим фотоапаратом робити світлини нічних пейзажів. Розповідає, що такий вид фотографії йому дуже сподобався. А вже він пізніше купив собі «дзеркалку» і почав вчитися робити справжні фото.  Сьогодні Стас – один з найкращих клубних фотографів міста.

Нічну сферу відпочинку вперше фотографував на фестивалі  AQUA DJ PARADE. Тоді й вирішив для себе, що хоче далі займатися саме клубними фотографіями. Сьогодні ж Стас щовихідних фотографує вечірки у нічних клубах. Найчастіше його фото можна побачити у звітах з вечірок у нічному клубі «Hollywood». Також його часто запрошують фотографувати в Рівне. Ковель, Львів, Костопіль, Комсомольськ та інші міта.

Інтернет-журналу «Лампа» Стас розповів, що в клубах йому працюється доволі весело, адже знайомство з арт-персоналом не дає можливості сумувати та й робити там він може саме те, що любить: «Робота в нічних клубах дає мені змогу ловити момент, а це в роботі подобається найбільше».

Також Стасу подобається репортажна зйомка та художня фотографія (фотографує весілля, робить індивідуальні фотосесії).

Сергій Назарук

10 серпня 1991

Кар’єру фотографа сергій почав випадково, після того, як його записали на конкурс клубних фотографів-аматорів у «Зефірі». Фотографує він вже 4 роки, а свої світлини підписує як «iamstrong».

Знімав Сергій у «Зефірі» та «Голівуді». Зараз найчастіше його роботи можна побачити у фото звітах з вечірок у нічному клубі «Опера», а також з різноманітних концертів, приватних фотосесій, фестивалів.

Фотограф розповідає, що в клубах працювати – весело, адже там завжди є знайомі, та можна «піймати» цікаві моменти.

Влад Кардаш

29 березня 1995

Займатися фотографією Влад почав тоді, коли зрозумів, що це саме те, що йому подобається, і те, з чим він би хотів пов’язати своє життя у найближчий час.

Наразі Влад фотографує вже більше трьох років. Раніше мав безпосереднє відношення до клубної культури, організовував вечірки і заодно й почав робити фото у цій сфері. За цей час встиг попрацювати у «Золоті», «Рінгу», «Зефірі», «Опері», «Голівуді», «Майдані», «Кораблику».

Зараз здебільшого Влад фотографує весілля. Проте нещодавно він став членом команди національного танцювального порталу Udance, тому зараз він почав займатися зйомкою Всеукраїнських танцювальних чемпіонатів.

Дмитро Кухарчук

10 березня 1992

Дмитро зазвичай фотографує у «Кораблику», часом його можна побачити й у інших закладах міста. Займається цим вже кілька років, тому за цей час встиг зробити багато звітів з різноманітних вечірок.

Він, як і інші, ловить моменти та насолоджується своєю роботою. Має досвід концертної фотографії, також займається студійною та репортажною зйомкою.

Олег Матвіюк

24 липня 1997

Олег фотографує вже 4 роки. Каже, що, певно, все пішло по генах, адже його батько в молодості також займався фотографією.

Серед фотографів його більше знаються як Paparazzi. В клубах старається відпрацьовувати по максимуму та робити якісні знімки. Його фото можна побачити у звітах з вечірок у «Ring Dj Cafe» та у «Карабас Барабас».