ТОП-5 країн, які варто відвідати

Автоб блогу – Іванна Костюк

Коли мова йде про подорожі, у мене завжди починають горіти очі. У світі є стільки місць, які можуть розповісти щось цікаве! Архітектура, люди, мова, події, музеї – у кожній країні є щось своє, унікальне. Якби я могла – відвідала б усі. Але є особливий ТОП-5, де зібрані саме ті країни, які для мене є чимось більшим, аніж просто красивим місцем.

Іспанія

Іспанія завжди була для мене «бест оф зе бест». Як не дивно, почалося все не через музеї-виставки-архітектуру. Іспанію я полюбила завдяки футболу. З самого дитинства мріяла поїхати в Мадрид на матч футбольного клубу «Реал». Тато завжди казав, що це королівський клуб. Там завжди грали кращі з кращих – Бекхем, Рамос, Зідан, Каннаваро… Шалено фана тіла від Касільяса, мріяла взяти у нього інтерв’ю. Тому й пішла вчити іспанську.

Більше про цю країну вивчила саме на курсах мови в «Острозькій академії». Часто говорили про культуру та звичаї країни, про цікаві місця, будинки, вулички. Обожнюю старовинну архітектуру, а в Іспанії вона найцікавіша у світі. Чого вартий лише Собор Sagrada Familia!

А ще Іспанія – це батьківщина Сальвадора Далі, Пабло Пікасо, кориди, гарячих та пристрасних танців, паельї  та хамону, і, звісно, однієї з найкрасивіших мов у світі.

Велика Британія

Велика Британія – це, перш за все, неймовірні манери, королева, титули, звані вечори. Так я уявляю цю країну. Досі пам’ятаю твори з англійської на тему «Places to visit in Great Britain». Певно, саме завдяки цьому я завжди буду знати куди піти і на що подивитися, у якій частині цієї великої країни я б не була. Пам’ятаю навіть деякі маршрути).

Найбільше в Британії приваблює Шотландія. Здається, що вони значно відрізняються від Англії. Бо якщо Англія – це Стоунхендж, будинок Шерлока на Бейкер-стріт, Біг-бен, Весмінстерський палац, Тауерський міст, Манчестер, то Шотландія – це чоловіки в спідницях, старовинні масивні замки, озера Лох-Несс та Лох Шил, таємничі історії.

Японія

Японія – це країна зовсім іншої культури. І це в ній приваблює найбільше. Не люблю суші та не вмію їсти паличками, проте це зовсім не головне!

Звісно, красивих місць у цій країні вдосталь – гори, парки, замки та будинки, які абсолютно відрізняються від звичних нам. Але найбільше хотілося б пізнати їхню культуру, поспілкуватися з філософами, монахами, а ще прогулятися нічних Токіо та подивитися на цвітіння сакури.

До речі, хотілося б спробувати на смак рибу Фугу, яка вважається найотрутнішою у світі та є делікатесом у японській кухні.

Фінляндія

Про всю неймовірність цієї країни я дізналася від подруги, яка буквально фанатіє від Фінляндії певно більше, ніж я від Іспанії. Вона знає про неї усе – від давньої історії, легенд та звичаїв до сучасної політичної ситуації. Постійні розмови про цю холодну країну якимось дивним чином змусили мене її полюбити.

Не зважаючи на те, що я не люблю сніг і холод, Фінляндія – це одна з тих країн, які я б відвідала не задумуючись при першій можливості. І не Резиденція Санта Клауса у Лапландії тому причинаJ

Фінляндія – це вікінги, легенди про походи, завоювання, це руді бороди та вуса, мужність та суворість, це маленький будиночок з каміном, один на десятки кілометрів серед засніженої дикої природи.

США

США – це та країна, яку повинні відвідати усі. Це саме те місце, це починається сучасність. Якщо більшість інших країн – це архітектура, музеї, виставки, краєвиди, то Штати – це Голівуд, Вегас, Маямі, це музика і фільми, мода, розваги, шалена реклама, яка є всюди, метушня, стиль і життя, як його описують у фільмах.

Для того, щоб побачити Америку таку, яка вона є, тижня відпустки буде мало. Адже саме в цій країні є все, про що ми колись чули і що колись хотіли побачити.