ТОП-5 найпопулярніших видів кави у кафе «КухАрт»

Нещодавно на сторінці кафе «КухАрт» у Facebook опублікували ТОП-5 найпопулярніших видів кави, яку полюбляють пити гості цього закладу.

На першому місці опинилося капучино.

Це напій італійського походження на основі еспресо з додаванням збитого парою молока, з гармонійним балансом насиченого солодкого смаку молока та еспресо. Традиційно капучино подається в попередньо прогрітій порцеляновій чашці, яка зберігає тепло довше, ніж скляна або паперова.

Другий напій у списку – це лате.

Це англізований та скорочений варіант від італійського caffè latte, тобто кава з молоком. Існують варіанти напою, до складу якого замість кави входять чай, мате або маття. В Італії лате готується в домашніх умовах і подається на сніданок. За межами цієї країни лате зазвичай готується з порції еспресо, яка заливається гарячим спіненим молоком.

Також одним з улюблених напоїв є глясе.

Це холодний напій на основі кави з додаванням морозива. Як посуд зазвичай використовується скляний стакан або фужер. Невідомо, коли був винайдений рецепт глясе, однак прийнято вважати, що його батьківщина – це Австрія.

Не оминули увагою гості «КухАрта» і один з найпопулярніших напоїв у світі – еспресо.

Це міцний кавовий напій, зварена за допомогою нагрітої насиченої водяної пари, пропущеної через обсмажені, дрібно перемелені зерна кавового дерева.

П’ятий за популярністю напій у кафе – американо.

Це так-звана кава по-американськи. Вона отримала свою назву, оскільки була широко популярною в Північній Америці. Кава американо з’явилася завдяки потягу американців до здорового способу життя: вважається, що вона корисна, оскільки містить менше кофеїну. Насправді це твердження не зовсім правильне.

Та все ж прагнення вести здоровий спосіб життя зовсім не єдиний привід любити каву американо. Багатьом людям просто подобається її смак і те, що вона менш міцна, насичена і концентрована, ніж класичний еспрессо.

А яку каву любите ви?