Трейлер Рагнарок зібрав понад 136 мільйонів переглядів всього за 24 години

Схоже, що Marvel обіцяли бій Тора і Халка щоб глядач повірив, що франшиза “Тор” може бути не такою убогою. І це спрацювало, тизер-трейлер Тора 3, який з’явився так несподівано, поставив рекорд за переглядами.

В понеділлок Дісней, і основна компанія – Marvel виклали трейлер “Рагнарок”, який зібрав понад 136 мільйонів переглядів всього за 24 години.

Цей трейлер автоматом став не лише найпопулярнішим тизером з серії Marvel, але й найрейтинговішим з усіх брендів компанії Дісней. Трейлер став популярнішим за все від Pixar до Зоряних воєн.

Трейлер “Красуня і Чудовисько” зібрав 127 600 000 переглядів за 24 години. “Пробудження сили” свого часу встиг зібрати 112 млн.

Трейлер не б’є абсолютний рекорд всіх студій. Трейлер форсажу дивилися 139 мільйонів разів, а “Воно” набрало 197 мільйонів.

Тайка Вайтіті, кінорежисер з Нової Зеландії, був найнятий студією Марвел за свій свіжий погляд на франшизу. Тайка вирішив забрати у Тора його молот, і взагалі показати персонажа в іншому світлі. Фільм не повинен бути серйозний, він повинен бути легким – завжди говорив Тайка.