У Луцьку «День» презентує нову фотовиставку

Цьогоріч фотовиставка від щоденної Всеукраїнської газети «День» відбудеться вже 12 раз. В Луцьку кращі знімків міжнародної фотовиставки покажуть 28 квітня о 12:00 у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки.

Одразу після презентації о 13:00 на усіх охочих чекає зустріч-дискусія з головним редактором видання Ларисою Івшиною та презентація книжкових новинок газети.

«Луцьк був містом, у якому відбулася найперша презентація книги «Україна Inсognita», котра дала початок і назву масштабному проекту газети «День»: виданню історичної літератури, яка нараховує вже не один десяток позицій. Луцьк був і є містом, у яке обов’язково щороку прибуває фотовиставка «Дня» з найкращими світлинами міжнародного фотоконкурсу, бо газета має тут як своїх читачів, так і партнерів, завдяки яким Луцьк, напевне, став містом, бібліотеки якого, масові і шкільні, мають найбільшу кількість книжкових видань «Дня». Щороку міська рада (при міському голові Миколі Романюку), місцеві благодійні фонди купували і дарували книгозбірням усі новинки «Дня». І цього року благодійний фонд «Волинь-2014», як і торік, придбає книгу «Сестра моя, Софія…» для шкіл Луцька і Луцького району, а також оформить їм передплату на «День», – розповідає працівниця газети «День» Наталія Малімон.

Не обійшла увагою фотовиставку й проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анна Данильчук:

– Ми з нетерпінням чекаємо днів «Дня» у Луцьку. Фотовиставка газети – це визначна подія у культурному житті країни, і для університету велика честь приймати у себе світлини найкращих авторів. Тисячі лучан протягом півмісяця, завдяки виставці, зможуть пережити ключові моменти доблесно героїчного або ж спокійно красивого буття країни. Знаю, як багато натхнення такі світлини дарують нашій молоді, провокують роздуми.

Фотовиставка «Дня» перебуватиме у Луцьку до 14 травня (вул. Винниченка, 30а, з 9 до 17-ї години, крім суботи і неділі, вхід вільний).