Волонтери запрошують на неординарний “Борода FEST”

Уже цієї неділі в Центральному парку міста Луцька протягом дня мегакреативні волонтери “Інституту волонтерства та громадської співпраці” проведуть “Бороду ФЕСТ”. Чому така назва  фесту, звідки виникла ідея, що робитимуть на фестивалі, читайте далі.
[quote float=”right”]Мета фесту: збір коштів на таборування дітей учасників АТО[/quote] Як коментує один з організаторів Юлія Євпак: “Отже. Виникла ідея ще десь в квітні. Колеги робили “Свято Бороди” у Львові, а ми спостерігали, як все піде. А тут ще й на Форумі міста була озвучена ідея про бородатий фестиваль. Тоді зрозуміли, що варто проводити вже 100%. Отже, “БородаФест” – це свято для бороданів і не тільки. Протягом дня (з 12 до 21) майстри будуть безкоштовно облагороджувати бороди, стилізувати їх тощо. Паралельно будемо протягом дня проводити конкурси та розігрувати подарунки, танцювати, смачно їсти та пити, грати в теніс, фотографуватися… Всі, хто борід не має , зможуть її отримати в різний спосіб, але про це  дізнаємось на святі”.

13603732_1178107822250232_8355634353530172114_o

Як завжди, волонтери не роблять нічого просто так, як Ви могли б припустити; цього разу їхня мета – збір коштів на таборування дітей учасників АТО.

Команда “Інституту волонтерства та громадської співпраці” назбирала вже близько 2000 учасників у своїй зустрічі і не зупиняється на досягнутому. Ми впевнені, що на заході вистачатиме не тільки бороданів, але й тих, кому близька тема благодійництва; а ми, у свою чергу, підтримуємо позитивну ініціативу хороших волонтерів. Дякуємо, друзі, що ви є, і що ваш креатив не знає меж!