Який телевізор краще показує LED чи LCD?

Ви задумалися про те, щоб купити новий телевізор, але не знаєте, якому варіанту віддати перевагу: LED або LCD? Насправді дивовижне розмаїття моделей призводить до суттєвих складнощів здійснення вибору.

Сучасні технології – це основа створення всіх пропонованих моделей, але при цьому невідомо, на якому варіанті найкраще зупинити свій вибір. До того ж LCD моделі завжди стоять набагато дешевше, ніж LED. Насправді LED TV представляє собою LCD, але завдяки талановитим маркетологам люди впевнені в тому, що ці модифікації засновані на різних технологіях.

При цьому підсвічування влаштовується по-різному:

– LCD обладнаний холодно-катодними люмінесцентними лампами.

– LED, в свою чергу, світловипромінюючими діодами.

Таким чином, єдина відмінність – це підсвічування. Який варіант все-таки виявляється кращим?

LED підсвічування сприяє більш точній передачі кольору, в порівнянні з LCD. Для телевізора в цьому випадку застосовуються RGB світлодіоди, які здатні відображати блискучі і яскраві відтінки.

LCD телевізори пропонуються з рідкими кристалами, які можуть блокувати проходження кольору з метою створення більш темних відтінків. В результаті рівень контрастності можна назвати оптимальним.

Світлодіоди можуть світитися тьмяно і навіть іноді не відображати світло, завдяки чому LED моделі мають кращий контраст і можуть порадувати дивовижною глибиною кольору.

LED телевізори прийнято вважати «новою» технологією, що призводить до того, що виробники LCD гарантують більшу фінансову вигоду для своїх покупців. Незважаючи на певні технічні особливості кожної технології, LCD моделі готові порадувати оптимальним співвідношенням якості, функціональності та ціни.

LED телевізори гарантують менше споживання енергії, адже вони створюють неяскраве і при цьому комфортне освітлення для перегляду. Телевізори, які володіють спеціальними світлодіодами LED, є відносно новими, тому передчасно робити висновок щодо їх довговічності, але як можна посудити зараз – їх експлуатаційний термін істотний.

Грунтуючись на теорії, принцип роботи світлодіодів дозволяє LED моделям служити довше, ніж LCD. В даний час телевізор Sharp може стати гідною покупкою, адже він готовий порадувати високим рівнем надійності.

На сайті lazeika.ua пропонуються різноманітні моделі, як LED так і LCD, тому, якщо ви вирішите самостійно детальніше вивчити їх параметри і враховувати свої фінансові можливості, вам обов’язково вдасться зробити гідний вибір.