поиск антиквариата по запросу "Ручна робота Стрінг Арт String Art Картина Панно Декор"

  • >> Следующая

0
Ручна робота Стрінг Арт String Art Картина Панно Декор

Ручна робота Стрінг Арт String Art Картина Панно Декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 250 грн. Чертков

20.03|02:10

0
Ручна робота Стрінг Арт String Art Картина Панно Декор

Ручна робота Стрінг Арт String Art Картина Панно Декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 250 грн.

23.04|11:15

0
Картина string art ручная робота декор

Картина string art ручная робота декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 750 грн. Киев, Дарницкий

01.04|14:12

0
Картина (панно, декор) в технике String Art

Картина (панно, декор) в технике String Art Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 2 000 грн.

29.04|08:28

0
Макраме ловець снів/ панно / декор / інтерєр / ручна робота

Макраме ловець снівпанно декор інтерєр ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 220 грн.

03.03|04:19

0
Макраме ловець снів/ панно / декор / інтерєр / ручна робота

Макраме ловець снівпанно декор інтерєр ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 220 грн.

04.04|15:43

0
Панно, картина натуральний перламутр, ручна робота

Панно, картина натуральний перламутр, ручна робота Антиквариат коллекции Живопись 1 000 грн. Договорная

28.03|22:24

0
Картина арт декор ручна робота

Картина арт декор ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 150 грн.

01.05|01:12

0
Ловец снов, декор , ловець снів декор у кімнату ручна робота

Ловец снов, декор , ловець снів декор у кімнату ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 200 грн. Львов, Сиховский

21.03|19:24

0
Картина-Панно "Діти" різьба по дереву ручна робота

Картина-Панно "Діти" різьба по дереву ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 100 грн. Хмельницкий

29.02|16:37

0
Панно з дерева, еко стиль, ручна робота

Панно з дерева, еко стиль, ручна робота Декоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 46, ширина 61, вага 4.5 кг.Кольори: жовтогарячий, кипарис, дуб, венге.Матеріали: основа з тонованої...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие2 000 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 46, ширина 61, вага 4.5 кг. Кольори: жовтогарячий, кипарис, дуб, венге. Матеріали: основа з тонованої фанери, квадратні елементи з масиву дерева сосни розміром 5 на 5 сантиметрів. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою, оплата на карту Приватбанк; Монобанк; ПУМБ, оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота

Панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота Декоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота - 60 см, ширина - 60 см , вага - 4,2 кг.Кольори: змішані індивідуально під цей проект відтінки білого, с...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие2 500 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота - 60 см, ширина - 60 см , вага - 4,2 кг. Кольори: змішані індивідуально під цей проект відтінки білого, сірого, зеленого, синього кольору. Матеріали: основа з фанери, тонованої в колір венге, дерев′яні елементи розміром 5 на 5 сантиметрів із деревини сосни, акрилові емалі. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою, оплата на карту Приватбанк; Монобанк; ПУМБ, оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Декор ручна робота

Декор ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 100 грн.

26.02|01:23

0
Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №2

Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №2 Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 800 грн. 800 грн.: Декоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кавярні тощо. Габарити: висота 31 см., ши...

14.05|11:47

0
Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №4

Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №4 Декоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту).Матеріали: основа з ф...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие800 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту). Матеріали: основа з фанери, тонованої в колір венге, спили дерев фруктових та лісових порід, зокрема яблуні, вишні, дуба та інших. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою оплата на карту Приватбанк, Монобанк, ПУМБ оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №3

Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №3 Декоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту).Матеріали: основа з ф...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие800 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту). Матеріали: основа з фанери, тонованої в колір венге, спили дерев фруктових та лісових порід, зокрема яблуні, вишні, дуба та інших. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою оплата на карту Приватбанк, Монобанк, ПУМБ оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №2

Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №2 Декоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту).Матеріали: основа з ф...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие800 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту). Матеріали: основа з фанери, тонованої в колір венге, спили дерев фруктових та лісових порід, зокрема яблуні, вишні, дуба та інших. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою оплата на карту Приватбанк, Монобанк, ПУМБ оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №1

Комлект панно з дерева, еко стиль, дизайн, ручна робота №1 Декоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту).Матеріали: основа з ф...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие800 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи з трьох елементів, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 31 см., ширина 31 см. (одного квадрату), вага 2,4 кг (комплекту). Матеріали: основа з фанери, тонованої в колір венге, спили дерев фруктових та лісових порід, зокрема яблуні, вишні, дуба та інших. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою оплата на карту Приватбанк, Монобанк, ПУМБ оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Картина из гвоздей и ниток String Art. Панно Стринг Арт

Картина из гвоздей и ниток String Art. Панно Стринг Арт Антиквариат / коллекции » Поделки / рукоделие 500 грн. Харьков, Московский

16.02|16:48

0
String art Олень, картина з ниток і цвяхів. Панно.

String art Олень, картина з ниток і цвяхів. Панно. Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 150 грн. Киев, Голосеевский

01.04|18:58

0
Новорічна ялинка,декор,ручна робота

Декоративна новорічна ялиночка ручної роботи. Висота 35 см З гірляндою,так,що її можна використовувати,як нічник! Стане гарним подарунком або декором вашої оселі Пишіть, звоніть,відповім на всі питання

04.11|00:12

0
Свечи декор., ручна робота набор

Свечи декор., ручна робота набор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 300 грн. Черкассы

14.03|18:14

0
Декор Пасхальний віночок Ручна робота

Декор Пасхальний віночок Ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 200 грн. Договорная

27.03|15:44

0
Панно з дерева Aztec wood wall art, еко стиль, дизайн, ручна робота

Панно з дерева Aztec wood wall art, еко стиль, дизайн, ручна робота Декоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі Aztec wall art стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо.Габарити: висота 49, ширина 49, глибина (з рамою) 4 см, вага одного елемента 3 кг.Кольори: біла основа; са...Вчера в Киев, Киевская область Хобби и отдых > Антиквариатколлекции > Поделкирукоделие3 000 грн Новый товар Поделкирукоделие в КиевеДекоративне панно ручної роботи, виготовлене з натуральних матеріалів у сучасному природному еко-стилі Aztec wall art стане окрасою Вашої оселі, офісу, кав′ярні тощо. Габарити: висота 49, ширина 49, глибина (з рамою) 4 см, вага одного елемента 3 кг. Кольори: біла основа; самі елементи - задня частина та рама кольору золотистий дуб. Матеріали: основа з фанери тонована в білий колір з лицьової сторони, та в колір золотистий дуб зі зворотньої сторони, рама та елементи орнаменту з масиву сосни тоновані в колір золотистий дуб. *** Усі композиції виготовлені індивідуально, неповторний малюнок текстури деревини та поєднання різноманітних елементів, краса яких створена природою, робить кожну з них дійсно унікальною та такою, яку неможливо відтворити навіть за бажання. Ми цінуємо матеріали, з якими працюємо та їх унікальні властивості, тому не зловживаємо надмірною обробкою, що могла б перетворити їх на щось, подібне до пластику. Завдяки цьому речі мають природну текстуру, колір, неповторний свіжий аромат натуральної деревини. При необхідності застосування фарб, ми використовуємо високоякісні акрилові емалі, що не містять токсичних та інших шкідливих компонентів, не мають неприємного запаху. Ми цінуємо своє та Ваше здоров′я. Вся наша продукція укомплектована необхідними кріпленнями. За необхідності ми можемо забезпечити монтаж придбаних Вами композицій (в межах міста Києва, ціна договірна та помірна). *** Можливий самовивіз в місті Києві (територіально - Деснянський район), доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Ін Тайм, Delivery, Justin, іншими службами, оплата доставки відповідно до тарифів поштових служб. Безкоштовна адресна доставка по місту Києву для замовлень від 1000 грн. Адресна доставка по місту Києву для замовлень до 1000 грн коштує 50 грн. Безкоштовна доставка до відділень поштових служб в межах території України для замовлень від 2000 грн. за умови попередньої оплати. Доставка за межі України оплачується за тарифами відповідних перевізників. *** Оплата готівкою, оплата на карту Приватбанк; Монобанк; ПУМБ, оплата при отриманні (післяплата). *** Можливе виготовлення на замовлення у необхідних розмірах, кольорах, кількості. За домовленістю можливе придбання окремих елементів композицій, що складаються з кількох частин. *** Дякуємо за увагу до нашої продукції:) Дивіться інші оголошення! Телефонуйте або пишіть в повідомлення, відповідаємо швидко. На зазначеному в об′яві номері телефону є Viber, Telegram, WhatsApp.

15.05|00:15

0
Різьба по дереву, декор з масиву, ручна робота

Різьба по дереву, декор з масиву, ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 392 грн. Львов, Галицкий

14.03|17:58

0
Різьба по дереву, декор з масиву, ручна робота

Різьба по дереву, декор з масиву, ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 420 грн.

29.03|17:55

0
Лялічка, декор,повар,кукла,ручна робота.

Лялічка, декор,повар,кукла,ручна робота. Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 250 грн. Тернополь

01.04|14:33

0
Картина ручна робота алмазна вишивка готова робота чудовий подарунок

Картина ручна робота алмазна вишивка готова робота чудовий подарунок Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 1 300 грн.

03.03|11:35

0
Ручна робота Череп чорний декор горщик кашпо

Ручна робота Череп чорний декор горщик кашпо Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 400 грн.

12.04|10:11

0
Зайчик декор ручна робота іграшки з фетру терміново продам

Зайчик декор ручна робота іграшки з фетру терміново продам Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 35 грн.

08.04|20:44

0
Ручна робота сувеніри подарунок равлики подарок сюрприз игрушки декор

Ручна робота сувеніри подарунок равлики подарок сюрприз игрушки декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 300 грн.

08.03|14:57

0
Слоник іграшка декор у дитячу кімнату, терміново продам, ручна робота

Слоник іграшка декор у дитячу кімнату, терміново продам, ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 350 грн. Львов, Сиховский

21.03|19:24

0
Ручна робота сувеніри подарунок равлики подарок сюрприз игрушки декор

Ручна робота сувеніри подарунок равлики подарок сюрприз игрушки декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 300 грн.

22.03|17:53

0
Картина string art (стрингарт,стрінгарт, stringart,пано,декор)

Картина string art (стрингарт,стрінгарт, stringart,пано,декор) Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 980 грн. Договорная

18.03|00:11

0
Картина стринг арт (стрінгарт,string art,пано,декор) індіанка

Картина стринг арт (стрінгарт,string art,пано,декор) індіанка Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 1 000 грн.

25.03|15:01

0
Картина кольорова в техніці String Art. Пано. Геометрія. Декор

Картина кольорова в техніці String Art. Пано. Геометрія. Декор Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 150 грн.

10.04|13:27

0
Вінок новорічний,новогодний венок, різдвяний вінок, декор,ручна робота

Вінок новорічний,новогодний венок, різдвяний вінок, декор,ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 450 грн. Договорная

07.04|18:45

0
Картина ручна робота

Картина ручна робота Антиквариат коллекции Живопись OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 10 000 грн. Договорная

20.03|01:56

0
Картина ручна робота

Картина ручна робота 300 грн. Картина намальована масляними красками ручна робота відправка новою поштою наложеним платежом Искусство, антиквариатПредметы искусства Хмельницкий Картина намальована масляними красками ручна робота відправка новою поштою наложеним платежом

21.03|20:18

0
Картина , ручна робота

Картина , ручна робота Антиквариат коллекции Живопись OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 800 грн.

24.03|01:21

0
Картина, ручна робота

Картина, ручна робота Антиквариат коллекции Предметы искусства OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 250 грн.

27.03|22:26

0
Картина, ручна робота!!!

Картина, ручна робота!!! Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 450 грн. Договорная

06.04|02:01

0
Картина, ручна робота

Картина, ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 300 грн. Договорная

06.04|02:01

0
Картина (ручна робота)

Картина (ручна робота) Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 400 грн. Дрогобыч

24.04|14:22

0
Картина 3D ручна робота

Картина 3D ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие 1 500 грн.

10.05|19:43

0
ОТДАМ Картина ручна робота

Продам картину з ракушок ручна робота

30.11|22:21

0
Картина на полотні, ручна робота

Картина на полотні, ручна робота Антиквариат / коллекции » Живопись 1 100 грн. Договорная Дрогобыч

21.02|23:19

0
Картина бісером!Ручна робота

Картина бісером!Ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 3 500 грн.

29.02|00:31

0
Картина з каменю, ручна робота

Картина з каменю, ручна робота Антиквариат коллекции Поделки рукоделие OLX Доставка Гарантированно получайте товар, либо деньги обратно на карту Подробней. Как покупать безопасно 7 500 грн. Договорная

09.03|09:09

0
картина батик. ручна робота

картина батик. ручна робота Антиквариат коллекции Живопись 400 грн. Львов, Галицкий

10.03|02:50
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления